אירועים ביום 15/10/2019
15/10/2019
יום ג
20:00
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
15/10/2019
יום ג
22:00
מרב סימן טוב
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 16/10/2019
16/10/2019
יום ד
12:30
הרפתקאות ינץ לוי - זאפה
זאפה - ירושלים
16/10/2019
יום ד
20:00
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
16/10/2019
יום ד
21:30
להקת שלווה - זאפה
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 17/10/2019
17/10/2019
יום ה
12:30
אדון שוקו - משירי אריק איינשטיין - זאפה
זאפה - ירושלים
17/10/2019
יום ה
17:00
מרתון שירת האושפיזין - אושפיזין ראשון
בית הקונפדרציה - ירושלים
17/10/2019
יום ה
18:30
מרתון שירת האושפיזין - אושפיזין שני
בית הקונפדרציה - ירושלים
17/10/2019
יום ה
20:00
מרתון שירת האושפיזין - אושפיזין שלישי
בית הקונפדרציה - ירושלים
17/10/2019
יום ה
20:00
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
17/10/2019
יום ה
20:30
אייל גולן מארח את רותם כהן
בריכת הסולטן - י ר ו ש ל י ם
17/10/2019
יום ה
21:30
מרתון שירת האושפיזין - הילולת רבי נחמן מברסלב
בית הקונפדרציה - ירושלים
17/10/2019
יום ה
22:00
דויד ברוזה - זאפה
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 18/10/2019
18/10/2019
יום ו
11:30
קונצרט 1 - המקהלה המקצועית והמעולה משטוטגרט
כנסיית קרית יערים
18/10/2019
יום ו
14:00
קונצרט 11 - להיטים נצחיים, ברודווי ניו יורק
הקריפטה - אבו גוש
18/10/2019
יום ו
14:00
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
18/10/2019
יום ו
15:00
קונצרט 2 - רוסיני – סטאבט מאטר
כנסיית קרית יערים
18/10/2019
יום ו
16:15
קונצרט 12 - זמרי אנסמבל "קולן" בשירה אדירה
הקריפטה - אבו גוש
אירועים ביום 19/10/2019
19/10/2019
שבת
11:30
קונצרט 3 - היידן - STABAT MATER לסולנים, למקהלה ולתזמורת
כנסיית קרית יערים
19/10/2019
שבת
12:00
הפסטיבל שבתוך הפסטיבל - קונצרטים בחוץ מסביב לכנסיה
חגיגות המוסיקה באבו גוש
19/10/2019
שבת
14:00
קונצרט 13 -"ויוה איטליה" – גדולי המלחינים עם זמרות האופרה
הקריפטה - אבו גוש
19/10/2019
שבת
15:00
קונצרט 4 - המקהלה המקצועית והמעולה משטוטגרט
כנסיית קרית יערים
19/10/2019
שבת
16:15
קונצרט 14 - "אמריקאי בברלין" עם זמרות האופרה
הקריפטה - אבו גוש
19/10/2019
שבת
18:00
קונצרט 5 - צלם אנוש - פולנק, דבוז'ק ופרדי מרקורי
כנסיית קרית יערים
19/10/2019
שבת
20:45
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
19/10/2019
שבת
22:00
שימי תבורי - זאפה
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 20/10/2019
20/10/2019
יום א
11:30
קונצרט 6 - שוברט המופלא ובאך המרגש
כנסיית קרית יערים
20/10/2019
יום א
12:00
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
20/10/2019
יום א
15:00
קונצרט 7 - יצירות מופת מאת באך,וילה לובוס ובאט
כנסיית קרית יערים
אירועים ביום 21/10/2019
21/10/2019
יום ב
11:30
קונצרט 8 - "נפילת המלאכים" אופרה נפוליטנית
כנסיית קרית יערים
21/10/2019
יום ב
12:00
הפסטיבל שבתוך הפסטיבל - קונצרטים בחוץ מסביב לכנסיה
חגיגות המוסיקה באבו גוש
21/10/2019
יום ב
14:00
קונצרט 15 - רביעיית זמרות באנסמבל פיליפ קוטאב מבולגריה
הקריפטה - אבו גוש
21/10/2019
יום ב
15:00
קונצרט 9 - באך, מנדלסון, דוד זהבי
כנסיית קרית יערים
21/10/2019
יום ב
16:15
קונצרט 16 - "גיטרה חשמלית ושמה אהבה"
הקריפטה - אבו גוש
21/10/2019
יום ב
18:00
קונצרט 10 - זמרות באטומי מגיאורגיה באבו גוש
כנסיית קרית יערים
21/10/2019
יום ב
20:45
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
אירועים ביום 22/10/2019
22/10/2019
יום ג
16:00
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
22/10/2019
יום ג
20:45
Daniel the Musical - דניאל בגוב האריות - המחזמר
שרובר - תאטרון ירושלים
22/10/2019
יום ג
22:00
נדב אבוקסיס - זאפה ירושלים
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 23/10/2019
23/10/2019
יום ד
16:00
סמי הכבאי בקרקס
בנייני האומה ירושלים
23/10/2019
יום ד
18:00
סמי הכבאי בקרקס
בנייני האומה ירושלים
23/10/2019
יום ד
20:00
כשאופרה פוגשת ג'אז
שרובר - תאטרון ירושלים
23/10/2019
יום ד
21:30
יובל דיין - זאפה
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 24/10/2019
24/10/2019
יום ה
20:30
מסעו של נער האופניים - מחווה לאלי עמיר
בית הקונפדרציה - ירושלים
24/10/2019
יום ה
21:30
בן בן ברוך - מופע סטנד אפ
בית שמואל
24/10/2019
יום ה
22:00
מחווה לבילי ג׳ואל ואלטון ג׳ון - זאפה
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 26/10/2019
26/10/2019
שבת
21:30
מני עוזרי
בית שמואל
26/10/2019
שבת
22:00
יאמאס – חגיגה יוונית אמיתית חוצה גבולות וזמנים
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 28/10/2019
28/10/2019
יום ב
17:00
קרקס AQUA, הקרקס על המים
אוהל הקרקס - מעלה אדומים
28/10/2019
יום ב
22:00
אורנה בנאי וליטל שוורץ
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 29/10/2019
29/10/2019
יום ג
17:00
קרקס AQUA, הקרקס על המים
אוהל הקרקס - מעלה אדומים
29/10/2019
יום ג
20:30
שווים ערב - ערב לכבוד גבריאלה אלישע
בית הקונפדרציה - ירושלים
29/10/2019
יום ג
22:00
דקלון וסגיב כהן במופע צלילי הכרם מארחים את זהבה בן
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 30/10/2019
30/10/2019
יום ד
17:00
קרקס AQUA, הקרקס על המים
אוהל הקרקס - מעלה אדומים
30/10/2019
יום ד
20:30
ישי ריבו , אורחים: עמיר בניון | אמיר דדון
היכל הספורט העירוני אשקלון
30/10/2019
יום ד
22:00
דודו טסה - זאפה
זאפה - ירושלים
אירועים ביום 31/10/2019
31/10/2019
יום ה
17:00
קרקס AQUA, הקרקס על המים
אוהל הקרקס - מעלה אדומים
31/10/2019
יום ה
21:00
ישי ריבו במערה
מערת צדקיהו - עיר העתיקה
31/10/2019
יום ה
21:30
היהודים - מופע עמידה - זאפה
זאפה - ירושלים

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך