מידע נוסף
הלו - מרטין צימרמן
הלו - מרטין צימרמן

הלו
מרטין צימרמן
(שווייץ)
שישי, 14.6, 14:30 | מוצ"ש, 15.6, 21:15

70 דק' ללא הפסקה
אולם הנרי קראון, תיאטרון ירושלים

"הלו סוחף את הקהל הרבה מעבר למה שהוא מצפה כשהוא מגיע לערב בתיאטרון"
Le Figaro
"אני מרפה מהפחד  שאפול שוב ושוב לאותו בור. אני מקבל את התחושה שלא אצליח להיות עצמי ואיוותר לא ברור. אני הולך היישר אל עבר הבלבול.  אינני יכול להתחיל מחדש. אינני יכול לעוף. אני משהה את הזמן עד שחפצים מוצאים אותי."
צימרמן, שמופיע כבר למעלה מעשרים שנה, הוא זיקית בימתית נדירה. בהלו, עבודת הסולו שלו שעלתה ב-2014 והוצגה על במות באירופה, בארה"ב ובסין, הוא מציג בהרבה הומור, סקרנות ילדותית וקסם תיאטרון אבסורד חולמני וחשוף של חפצים וגוף. בחיפוש אחר שותף הוא כמו הופך את עורו  ופורשֹ על הבמה את עולמו הפנימי על כל הטרגיות והקומיות שקיימות בו. התפאורה, שבמבט ראשון נראית סטטית וקבועה, הופכת לדינמית, ואנחנו נכנסים למגרש המשחקים של הנפש.
במרחב חידתי שבו לאובייקטים יש חיים משל עצמם, הגבול בין מציאות לבדיה מיטשטש, וצימרמן, מתחבר לתשוקה שהובילה אותו לעסוק בפרפורמנס מלכתחילה, ומדגים כישורים פיזיים ובימתיים יוצאי דופן: הוא הולך לאיבוד, משוכנע שבבואתו במראה היא אדם ממשי, מתקפל אל תוך עצמו, מנסה להתאים את גופו לסביבה שמשתנה ללא הרף, והופך לאביזר נוסף על הבמה. 
הלו הוא הזדמנות לחזות באמן ותיק ובשל שפיתח לאורך השנים שפת גוף ייחודית ו"מיידית" – כפי שהוא מכנה אותה, וממשיך לחקור ולהעמיק באפשרויות ההבעה השונות ובדיאלוג שבין אובייקטים לגוף באופן משחקי ומעורר השתאות.

קונספט, בימוי, עיצוב במה, כוריאוגרפיה ופרפורמנס: מרטין צימרמן / דרמטורגיה: סאבין גייסטליך / פיתוח – עיצוב במה וניהול טכני: אינגו גרואר / מוזיקה: קולין וולון / ע' בימאי וכוריאוגרפיה: יוג'יני רבטץ / עיצוב תלבושות: פרנציסקה בורן / עיצוב תאורה: סמי מרצ'ינה / עיצוב סאונד: אנדי נרשיימר / יצירה – ניהול במה: רוג'ר שטודר / יצירה -  בימוי: שרה בושל

*המופע לכל המשפחה, מתאים לילדים מגיל 12 ומעלה.