מידע נוסף
אדיר גץ - זאפה
אדיר גץ - זאפה

אדיר גץ
בהופעה

23.11 | 22:00 | זאפה ירושלים
פתיחת דלתות: 20:00


אדיר גץ - עושה את הדבר האמיתי...

גץ ,(הבחור הביישן על הפסנתר ) זמר יוצר ומלחין החל את הקריירה שלו בכלל ככדורגלן במועדון הכדורגל מכבי חיפה שם שיחק כעשור במדים הירוקים. במקביל לאימוני הכדורגל החל ללמוד לנגן פסנתר, גיטרה ושיעורי פיתוח קול. בזמן שירותו הצבאי בחיל הים התקבל לעונה ה-8 של כוכב נולד השתתף בה והודח בשלבים הראשונים של התכנית.

גץ יליד חיפה גדל בעתלית למד פיתוח קול, נגינה על פסנתר וגיטרה שיחרר לאוויר העולם את אלבום הבכורה שלו "אדיר גץ" במאי 2014 ויצא לחרוש את הארץ עם סיבוב הופעות.

לאחר עשרות הופעות פתוחות , שרשרת להיטי ענק שכבשו את הרדיו והשטח - "בדיוק כמו שהיא", "ילד בשדות", "דירה קטנה בחיפה", "אפס מאופס", "בתוך כל הבלאגן", "זה עוד יקרה", "עשר אפס לך",  "הבחור הביישן על פסנתר", "ארגנטינה" ועוד..

וקהל מעריצים נאמן שהולך וגדל בכל הופעה מחדש – חוזר אדיר לזאפות לסיבוב הופעות חורפי וקרוב מתמיד במופע יבצע את הלהיטים משני אלבומיו ומהאלבום השלישי שבדרך....

קלידים – דור אלקלעי

גיטרה – רון שטיינברג

תופים – תום להב

בס – אורי פלומין

כינור – סרגיי בוטור

צילום: פיני סילוק

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין

הגדלה

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך