מידע נוסף
האלמנה העליזה - אופרטה מבודפשט
האלמנה העליזה - אופרטה מבודפשט

4.2 | שני | 20:00 | תיאטרון ירושלים - שרובר


"התיאטרון המוזיקלי ההונגרי" חוזר לישראל!
 ויציג את האופרטה האהובה ומלאת שמחת החיים של פרנץ להאר "האלמנה העליזה"
בניצוחו של המנצח המוערך פאל פרקש ובבימויו של מנהל התיאטרון המוזיקלי ההונגרי
בוז'או ג'וזף (Bozsó József)

 

בסוף ינואר  ישוב לארץ התיאטרון המוזיקלי ההונגרי שיעלה את האופרטה האהובה "האלמנה העליזה" של פרנץ להאר בניצוחו של של פאל פרקש ( (Pál Farkas ובבימויו של בוז'או ג'וזף (Bozsó József),מנהל התיאטרון המוסיקלי ההונגרי . המופע יוצג בישראל בין התאריכים 25.1-5.2  במספר ערים ברחבי הארץ בינהן  אשדוד, חולון, באר שבע , כרמיאל, ירושלים ועוד . המופעים הקודמים של התיאטרון המוזיקלי ההונגרי הועלו בישראל , האופרטה "ברון הצוענים" והאופרטה "דם וינאי", זכו בישראל להצלחה מסחררת.
התיאטרון המוזיקלי ההונגרי The Hungarian Music Theatre מורכב ברובו מזמרי ורקדני האופרה הלאומית, כולל הסולנים המובילים. המופע הינו בלוייו התזמורת הסימפונית חיפה ובכיכובה של  זמרת הסופרן הבינלאומית אדית וורוש  (Edit Vörös).


האופרטה "האלמנה העליזה" ,אופרה ווינאית מאת פרנץ להאר (1905) היא בין האופרות הבודדות בעולם שנכתבו על שמחת החיים ועל יופיים של החיים.
סיפור המחזה הוא על גורלה של מדינה ענייה  שבנקאי החצר הזקן שלה נושא לאשה את חנה, צעירה יפהפייה וחסרת פרוטה. מיד לאחר נישואיהם, מת הבנקאי ומוריש את כל רכושו לרעייתו, רכוש שמכיל את רוב משאבי המדינה. בכירי המדינה מוכנים לעשות הכל על מנת לעצור את הצעירה מלהינשא שוב ולהציל את כספי המדינה מידיה. למרבה המזל, האהבה שכובשת את כולם, למרות שהיא לא עוזרת לפתור את הדאגות, מובילה את הדמויות לסוף טוב דרך מנגינות יפות, הרבה אי הבנות מלאות הומור וריקודים משעשעים.
*  הצגות "האלמנה העליזה"  בישראל יעברו בשפה הונגרית עם תרגום לעברית ורוסית.

משך המופע : שעה וחצי ,כולל הפסקה
צילום התמונות: יח"צ


FGK Production с гордостью представляют:
The Hungarian Music Theatre
Впервые в Израиле!
Самая известная оперетта Ф. Легара
Веселая вдова
При участии 40 артистов (в том числе солистов и артистов балета Государственного Венгерского Оперного театра)
и Хайфского Симфонического оркестра.
Режиссер-постановщик: Джозеф Божо.  Дирижёр: Пал Фаркаш.
В январе 2019 года на гастроли в Израиль снова приедет Венгерский Музыкальный Театр (The Hungarian Music Theatre). В этот раз израильских зрителей ожидает встреча с одной из самых популярных оперетт в мире – «Веселой вдовой» на музыку Франца Легара. Постановки Венгерского музыкального театра уже знакомы израильским театралам. Меломаны помнят их удачные версии оперетт «Цыганский барон» и «Венская кровь», имевших шумный успех у зрителей.
«Веселая вдова» - одна из популярнейших оперетт в мире, заслуженно назыаемая «королевой оперетт». Жизнерадостный сюжет, полный забавных поворотов и комичных ситуаций, завершающихся счастливым финалом и проникновенная красочная музыка Легара обеспечили оперетте неувядаемую популярность.
В постановке участвуют 40 артистов, в том числе ведущие солисты Государственного Венгерского Оперного театра. Солистка – оперная  певица международного уровня Эдит Ворош (Edit Vörös), сопрано.
 «Веселая вдова» в исполнении Венгерского музыкального театра будет звучать на венгерском языке с титрами на иврите и русском.
Ссылка на фрагмент спектакля:
https://www.youtube.com/watch?v=DwK-Sf-4tAs

הגדלה

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך