זאפה - ירושלים מוסיקה

אתי אנקרי - זאפה

אתי אנקרי – 30 שנה לאלבום הראשון
מופע מיוחד לנשים לכבוד יום האישה

18.8 | 22:00 | זאפה ירושלים
פתיחת דלתות: 20:00

אתי אנקרי חוגגת 30 שנות יצירה במופע מיוחד לנשים לכבוד יום האישה.

האלבום הראשון והמיתולוגי יצא לאור בשנת 1990.  שיריו זכו להשמעות רבות ונכנסו אט אט לרשימת הליבה של המוסיקה הישראלית.  "רואה לך בעיניים", " שיר לי פשוט" , " געגוע" , " עוד יום שקט",  " לוליטה" ועוד, שירים שהטביעו חותם של יצירה מקורית וחדשה בכתיבה הלחנה ושירה במוזיקה הישראלית. האלבום נמכר בלמעלה  מ 100,000   עותקים ,זכה לשבחים רבים ונכנס לרשימת 10 אלבומי המופת במצעד ה-70 למדינה.

באחד הראיונות מספרת אתי על האלבום: "... מבחינתי האלבום, כל אלבום , מעבר ליצירת השירים, הוא כמו צילום של נפש. במשך שנים חבקתי גיטרה, ובמעט אקורדים כתבתי שירים. היתה בי זעקה שרצתה להשמע, כשאני מקשיבה לאלבום גם היום אני שומעת אותה. הכתיבה החייתה את נפשי והאירה את חיי. לגבי ההצלחה של האלבום, זה תמיד נשאר בעיני סוד..."

מעבר לאלבום זה יצרה אתי אנקרי עוד 10 אלבומים רובם אלבומי זהב. במופע תבצע אתי מבחר שירים מתוך האלבום וכן שירים  משאר האלבומים שנוצרו אחריו במשך 30 שנות יצירה מקורית ופוריה.

משתתפים: מיכאל ליניק- קלידים וסינטי/ עינת הראל – תופים/ גל מאסטרו- קונטרבס/ ורה גורנשטיין- כינור.

צילום: מלי ארואסטי

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

מתי והיכן

זאפה - ירושלים
יש כרטיסים
18/08/2020 22:00

סל קניות

ערוך