מידע נוסף
הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב - אגם הברבורים
הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב - אגם הברבורים

28.8 | מוצ"ש | 20:30 | שרובר תיאטרון ירושלים

המופע נדחה מ 28.3 הכרטיסים כוחם יפה לתאריך החדש

פ.ג.ק. הפקות גאים להציג:
תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה
בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב חוזר לישראל ומעלה את
"אגם הברבורים"
בסיבוב ההופעות הקרוב ישתתף הרכב הרקדנים של ההפקה המקורית הכולל סולנים מובילים ורקדנים שזכו בפרסים רבים בתחרויות בלט בינלאומיות.
מופע בלט ב-2 מערכות ו-4 תמונות

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב חוזר לישראל ויציג בבמות ברחבי הארץ את הקלאסיקה "אגם הברבורים" במופע ענק, בהשתתפות עשרות רקדנים, בסיבוב ההופעות הקרוב יגיעו לראשונה חברי ההרכב המקורי של ההפקה ביניהם סולנים מובילים ורקדנים שזכו בפרסים רבים בתחרויות בלט בינלאומיות ביניהם: פרימה בלרינה אנה שצ'רבקובה, דימיטרי קוטרמין, סבטלנה אוסטוז'נינובה ועוד.
ההפקה של "אגם הברבורים" של תיאטרון הבלט הלאומי של מוסקבה בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב זוכה לשבחים רבים ברחבי העולם. השילוב בין המוסיקה של פ.א צ'ייקובסקי ויכולת הבימוי של גורדייב יצרו מופע מהפנט ועוצר נשימה, כזה שמעורר רצון לחזור אליו ולהנות ממנו שוב ושוב, אפילו כשכל פרטי העלילה וכל קטע מוסיקלי כבר ידועים בעל פה. "אגם הברבורים" כולל שתי מערכות וארבע תמונות ומציג את קלאסיקת הבלט ברמת ביצועים גבוהה ביותר ווירטואוזיות מדהימה אשר תשאיר את הקהל מרותק.
תיאטרון הבלט הלאומי בניהולו של ויאצ'סלב גורדייב פועל כבר 35 שנה והינו בעל מוניטין רב בעולם הבלט העולמי. הוא נחשב לאחד הבולטים והטובים בתחומו, ברמה של תיאטרון הבולשוי ותיאטרון מרינסקי המפורסמים. הוא נבחר ל"תיאטרון הבלט הטוב ביותר באירופה" מטעם איגוד המפיקים האירופי. ויאצ'סלב גורדייב, העומד בראש התיאטרון, הינו כוכב בלט עולמי אשר אחראי הן על הכוריאוגרפיה והן על ניהול התיאטרון עצמו. גורדייב נוטה לשמר את מסורת הבלט הרוסי הקלאסי ולכן בהפקה הנוכחית משתתפים 24 ברבורים בדיוק כמו בהפקה המקורית של מריוס פטיפה. בנוסף, בסיבוב ההפקות הנוכחי בישראל ישתתפו חברי ההרכב המקורי של ההפקה ביניהם הרקדנים עטורי הפרסים: זוכת פרס "רוח המחול, בקטגוריה הכוכבת פרימה בלרינה, אנה שצ'רבקובה, דימיטרי קוטרמין, סבטלנה אוסטוז'נינובה, יוליה זביאגינה, סיורי פוקודה, מסטיסלב ארפייב, אוקסנה גסניקובה ורבים נוספים.
הרפרטואר של תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה מאד רחב וכולל הרבה מופעים, חלקם כבר מוכרים לצופים בישראל: "דון קישוט", "ג'יזל", "היפהפיה הנרדמת". והמוםע הפופולארי ביותר של התאטרון, "אגם הברבורים"


"לראות את כשרון הבלט הרוסי בשיאו – זאת הזדמנות נדירה... " -כך הגיב העיתון "ווסטרן מורנינג ניוז" לאחר הופעות תיאטרון הבלט הלאומי (Russian State Ballet Theatre) שהתקיימו בריטניה.

משך המופע :שעתיים ורבע

קטע מתוך המופע:

 

הגדלה

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך