מידע נוסף
הכנס השנתי של Ariix - Transform your life

19.6| רביעי | 18:00 | בנייני האומה ירושלים

הכנס השנתי של Ariix מגיע לירושלים ופותח בפניך עולם של הזדמנויות.

זה הזמן לגלות את הדרך לבריאות כלכלית פיזית ומנטלית, ולהיחשף לאסטרטגיות פעולה מהפכניות, מודלים עסקיים חדשניים ותובנות חדשות שיעזרו לך לבנות רשת ביטחון ולהצליח בעולם מתקדם.

"הדרך הטובה ביותר לצפות את העתיד היא ליצור אותו"

 

ד"ר פרד קופר

ד"ר למתימטיקה, מייסד ומנכל חברת Ariix, הוקר בעשרות פרסים מעולם העסקים על ניהול, חדשנות ויצירתיות. מפתח מודל ה-ACTIV8 אשר מאפשר לכל אדם לפתח עסק בינלאומי רווחי ומצליח.

 

ד"ר ריי סטרנד, M.D

מחבר רב המכר "מה שהרופא שלך אינו יודע על רפואה תזונתית עלול להרוג אותך" ויוצר הרפואה התזונתית בארה"ב

 

מעין כץ יועץ אסטרטגי ומרצה מוביל למוטיבציה ושיפור ביצועים

מעין מומחה ביצירת מומנטום אישי וקבוצתי ומציע ידע טרנספורמטיבי, כלים פרקטים וחוויה עוצמתית שמניעה לפעולה

גיל אורלי מבכירי המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה, וממייסדי תחום האימון לכלכלת המשפחה בישראל.

מטרתו של גיל אורלי הינה להוציא לפועל את החזון, לפיו כל משפחה בישראל יכולה להביא את עצמה לשיפור במצבה הכלכלי, ואף להתעלות מעל הקשיים וליצור לעצמה איתנות פיננסית.

ד"ר ליאת אדרי

מומחית לביולוגיה רפואית

בעזרת ידע רפואי ומדעי נרחב מסבירה ד"ר ליאת אדרי ומתייחסת למחלות נפוצות כמו דיכאון, סוכרת, סרטן , בעיות פריון והקשר המסקרן בין מעי למוח. כמו כן היא מעניקה לכם כלים כיצד לשמור על הבריאות שלכם באופן המותאם לכם אישית כי זו הבריאות היחידה שתוכלו לסמוך עליה

 

איתם ישראלי

מרצה מוביל למצוינות ומוטיבציה, מלווה מרצים, מנטור להצלחה, יזם אינטרנט וספורטאי אולימפי רב תחומי. איתם מרצה למצוינות ומוטיבציה מגיל 22, מאז שהתעוור.

שדרן רדיו, משתתף העונה ה-4 של "האח הגדול", ממייסדי שייט העיוורים בארץ וזוכה מדליות ואליפויות בספורט. בהרצאותיו משתף בסיפור חייו ליצירת מוטיבציה והשאיפה למצוינות.

ד"ר חיים רוזנטל, M.D

בוגר בית הספר לרפואה של הדסה והאונברסיטה העברית מייסד בית הספר הישראלי להומאופתיה​

אריאלה ויאיר טל

אנשי עסקים, יזמים, ומובילי הפעילות במיזם "בריאות 360" בישראל. אנשי חזון ששמו לעצמם להביא את בשורת הבריאות השלמה להמונים ע"י בניית פלטפורמה המסוגלת לסייע לאנשים לשפר את הבריאות שלהם בשלושה רבדים: פיזית, מנטלית וכלכלית. בעשור האחרון ליוו ומלווים אלפי אנשים לעבר צמיחה אישית, שיפור הבריאות הפיזית ויצירת מקורות הכנסה נוספים

מור ומעין כץ

ממובלי תעשיית ה- networkmarketing בישראל, מומחים בבניית רשתות בינלאומיות עם נסיון של 14 שנה בהובלת אלפי מפיצים בעשרות מדינות ועם תשוקה לעזור לכמה שיותר אנשים להשיג את המטרות שלהם ולהגשים את החלומות שלהם.

נשמח לראותכם בכנס :-)

* לנוחיותכם בכנס תרגום סימולטני

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך