בידור מחול / בלט

המציל - תיאטרון אנטון צ'כוב ТЕАТР АНТОНА ЧЕХОВА - ХУДОЖЕСТВЕННЫЙ РУКОВОДИТЕЛЬ И

6.5 | 20:00 | שרובר תיאטרון ירושלים

"המציל" - הצגה של תיאטרון אנטון צ'כוב - מגיעה לישראל

להקת תיאטרון אנטון צ'כוב מגיעה לישראל ממוסקבה עם ההצגה "המציל" - קומדיה ייחודית מאת המחזאי הקנדי נורם פוסטר. הבמאי הוא לאוניד טרושקין ובתפקידים הראשיים אמני העל גנאדי חזנוב ופיודור דוברונרבוב. המלחין הנודע איגור קרוטוי כתב את הפסקול שמלווה את "המציל". ההצגה מתארת חמישה ימים בחייהם של שני חברים ותיקים שמבלים בבית הארחה: רופא השיניים בארי (חזנוב) והשחקן לשעבר ג'וני (דוברונרבוב).

 

בעבר בארי היה אדם עם ביטחון עצמי אולם בגלל נסיבות חייו הוא חושש מכל דבר: ממזג אוויר קריר, מים, רכילות ונשים. מנגד, ג׳וני תמיד לבוש יפה, הוא מחזר אחרי נשים ומצב רוחו מרומם. הוא "המציל" שבלעדיו בארי היה "טובע".

ההצגה המלאה בדיאלוגים מצחיקים עד דמעות והיא מניעה את הצופה לחשוב על טעם החיים.


ТЕАТР АНТОНА ЧЕХОВА - ХУДОЖЕСТВЕННЫЙ РУКОВОДИТЕЛЬ И РЕЖИССЁР ЛЕОНИД
 ТРУШКИН

Театр Антона Чехова привозит в Израиль спектакль «Спасатель».

Это событие сезона, нашумевшая в России премьера «смертельной комедии» канадского драматурга Норма Фостера, которую впервые поставил Леонид Трушкин.

В главных ролях – любимые комедианты Геннадий Хазанов и Федор Добронравов.

Оригинальная музыка к спектаклю специально написана одним из самых известных композиторов, автором множества хитов Игорем Крутым.

«Неважно, сколько дней в твоей жизни. Важно, сколько жизни в твоих днях» - девиз спектакля «Спасатель». Ведь счастье возможно всегда, а бояться не надо, ни сквозняков, ни самой жизни. И счастье зависит не от каких-то неведомых сил и обстоятельств, а от нас самих.

Читать полностью »

Фото и видео »

מתי והיכן

שרובר - תאטרון ירושלים
יש כרטיסים
06/05/2020 20:00

סל קניות

ערוך