מידע נוסף
יוני רועה - זאפה

13.5 | שני | זאפה ירושלים
פתיחת דלתות 20:00| תחילת המופע 22:00
בימים אלה מוציא יוני רועה אלבום חדש. שירים שהיו לו דרך, השראה והשפעה ביצירותיו. ביחד עם המפיק המוסיקלי חן מצגר, יצר יוני שילוב של צלילים אלקטרונים עם  צלילים אקוסטיים ואתניים כך שהפרויקט קיבל צבע מיוחד ומחבר בין מזרח למערב מה שמאפיין את יוני ביצירתו עד היום.

במופע החדש מבצע רועה את כל הלהיטים הגדולים שכתב עד היום, מלווה בהרכב נגנים.

שירים שכתב והלחין בעצמו "נמס ממך", "פרי גנך", "כותל המזרח", "זודיאק" וגם שירים שהיה רוצה לכתוב אותם ומאוד אוהב "ילדים זה שמחה" (הברירה הטבעית), "בעבר היו זמנים" (זוהר ארגוב), "סורו מני" (גידי גוב), "בדד" (זוהר ארגוב), "מנגן ושר" (אבנר גדסי), "שמחות קטנות" (עמיר בניון ומיכה שטרית) ועוד....

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך