מוסיקה

ישי ריבו , אורחים: עמיר בניון | אמיר דדון

 18.7.19 ט"ו בתמוז | חמישי | 20:30 | בריכת הסולטן ירושלים
פתיחת דלתות 19:30
ישי ריבו בהופעה בבריכת הסולטן
אורחים: עמיר בניון ואמיר דדון

 

ישי ריבו בהופעת קיץ חגיגית במגרש הביתי: ירושלים. אחרי הופעת סולד אאוט מוחץ בקיסריה, ריבו מציג את מופע הלהקה המצוין שלו בבריכת הסולטן. שורת הלהיטים של ריבו הולכת כשלאחרונה ״הלב שלי״ הצטרף ל"הנה ימים באים", "לשוב הביתה", ״תוכו רצוף אהבה״, ״מציל אותי כל יום״ ושאר השירים האהובים והמוכרים. 

הסאונד העדכני והמוקפד של המופע של ישי ריבו והלהקה עובר בצורה מרגשת לבמה וכל מי שנכח בהופעות מדווח על חוויה מצמררת. אלבומו השלישי והאחרון "שטח אפור" המשיך לבסס את מעמדו כאחד היוצרים המרתקים והמצליחים בארץ. עם אמיר דדון הוא מרבה לשתף פעולה והביצוע המרגש של השניים ל״לבחור נכון״ בהופעה בקיסריה הפך לויראלי. לעמיר בניון, אחד הקולות הגדולים של המוזיקה הישראלית, כתב ריבו השנה את ״ספירה לאחור״ ושירים נוספים שיראו אור.

הקריירה של ישי ריבו היא זינוק מטאורי, עם עשרות מילוני צפיות ביוטיוב, הוא ללא ספק התופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה. הוא מככב בשלל מצעדים, זכה בתארים "זמר" ו"אלבום השנה" והגיע למעמד של פלטינה לאלבומיו. השירים שלו מהלכים קסם על המאזנים, שובים בפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים וקנו לו קהל עצום חוצה מגזרים וגילאים
האירוע נגיש בכפוף למגבלות הטופוגרפיה והדרכים הקיימות באתר.
לבירורים ולרכישה ניתן לפנות לבימות בטלפון 6226*

מתי והיכן

בריכת הסולטן - י ר ו ש ל י ם
נותרו כרטיסים אחרונים
18/07/2019 20:30

סל קניות

ערוך