מידע נוסף
מופע סיום: מהנילוס הכחול להרי האטלס
מופע סיום: מהנילוס הכחול להרי האטלס

מופע סיום:  מהנילוס הכחול להרי האטלס - שלמה בר, עומרי מור, אבטה בריהון

שלישי, 24.12.19, כ"ו בכסלו תש"פ, 20:00 פתיחת דלתות, 22:00 מופע, זאפה ירושלים

 

מופע אנדלוסיה-אתיופיה, שהתקיים בפסטיבל הולגאב בשנה שעברה, הפגיש את הפסנתרן עומרי מור, מי שיצר חיבור מפתיע ומרענן בין הג'אז והמוזיקה האנדלוסית של המגרב, עם הסקסופוניסט והזמר אבטה בריהון, נציגם הבולט של האתיו-ג'אז בתרבות הישראלית ושל השירה היהודית-אתיופית. במופעם החדש  מרחיבים מור ובריהון את גבולותיה של המוזיקה האפריקאית: יחד עם הזמר ונגן כלי ההקשה שלמה בר, מנהיג ומייסד להקת הברירה הטבעית ויליד מרוקו, הם מפגישים ומחברים את השורשים האנדלוסיים המערב-אפריקאים של יצירתו של מור עם המוזיקה המגרבית העממית של בר ועם הג'אז האתיופי של בריהון.

עומרי מור פסנתר, ניהול מוזיקלי  | שלמה בר שירה, תוף  | אבטה בריהון סקסופון,שירה  | אליהו דגמי סאז, כלי פריטה  |  גלעד אברו בס  |  אמיר ברסלר תופים

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצדם בעניין.

הגדלה

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך