מידע נוסף
מופע פתיחה - פעימה לשנייה
מופע פתיחה - פעימה לשנייה

-אירוע פתיחה-
פעימה לשנייה

חמישי, 30.5, החל ב-21:00
תיאטרון ירושלים

DIGITAL MONX, עטר מיינר, פלד, תומר יוסף, A-WA, עדן דרסו, Gili Yalo, דור 3, רסטה חי, Damsel is Depressed, FineBoy, APE BAND
ניהול אמנותי: גלעד כהנא
(ישראל)

בהפקת מקור חד-פעמית מבית היוצר של פסטיבל ישראל שתפתח את מהדורת 2019 של הפסטיבל, מכנס גלעד כהנא את מיטב יצרני הביט של סצנת המוזיקה הישראלית – מקבץ של אמנים ומפיקים מוזיקלים שמתמחים בחיבור בין טקסט לסאונד, בין השוליים למיינסטרים.
על במה שתוקם תחת כיפת השמים ברחבת התיאטרון יעלה עטר מיינר על עמדת הדי-ג'יי עם חומרים מתוך אלבום הבכורה שלו, מהמדוברים שיצאו פה בשנה האחרונה, ויארח את שותפיו דור 3, רסטה חי, אלמוג דרור ועדן דרסו שיבצעו שירים מן האלבום וגם חומרים מקוריים משלהם.
מיד אחריהם ה-DIGITAL MONX – הרכבם החדש והמסקרן של תמיר מוסקט ואורי קפלן (חברי הבלקן ביט בוקס) ונגני העל איתמר ציגלר, רון בונקר ותום דרום – יארחו את תומר יוסף, גילי ילו, עדן דרסו, ELISEE, A-WA, פלד וגלעד כהנא להופעה-מסיבה פראית עמוסה בראפ, היפ הופ, אפריקה וטרופיקל בס.
שעתיים של מפגשים נדירים, בקצב מסחרר וללא הפוגה של היוצרים שמביאים את הביט המקומי לקצוות חדשים, וחוגגים ביחד עם הקהל את השפע הבלתי נתפס של הקולות והמגוון העצום שיש לכור ההיתוך שלנו להציע.
המופע ימשיך אל תוך הלילה באירוע אפטר. על במת האולם הגדול ביותר בתיאטרון תיפתח מעבדה חיה שתכניס את הקהל אל בטן העשייה המוזיקלית. הקהל יעלה לבמה ויפגוש את האמנים בגובה העיניים, באווירה חדשה, אינטימית ומסיבתית – ערבול מוזיקלי לילי שייפתח בדי-ג'יי סט של עטר מיינר, ימשיך להופעה של ההרכב Ape Band (תמיר מוסקט, איתמר ציגלר ותום דרום) ויסתיים בקטעים ניסיוניים, סטים אלקטרוניים, ספוקן וורד, אלתורים של נגינה חיה וראפ של כל האמנים יחד.
 
התכנסות שבטית לאירוע רווי שכבות של חופש הביט.
עוברים למצב טיסה, היעד לא ידוע, ולא מובטחת נחיתה.
 
שימו לב! מספר הכרטיסים לאירוע האפטר מוגבל, ורק הרוכשים הראשונים יבטיחו לעצמם כניסה.

* רכישה לאפטר בערב האירוע על בסיס מקום פנוי בלבד

ניהול הפקה בפועל: יערה אדרי / תאורה: שי שטרקר / סאונד: ואלרי גמרניק

הגדלה
  • Beat per Second
  • קנה עכשיו

    סל קניות

    ערוך