ילדים

ממלכת השלג - הגן הבוטני - ניות - ירושלים

SNOW SHOW

ממלכת השלג בגן הבוטני

האירוע הצונן של הקיץ

25.7-31.8 - 17:00-21:30 למעט שישי

בגן הבוטני גבעת רם בירושלים

כרטיס פתוח ניתן לרכוש ולממש חד פעמי בין התאריכים 25.7-31.8.21

מגיל שנתיים חייב בכרטיס

לאחר הרכישה חובת הרשמה מראש בהתאם להנחיית משרד הבריאות לחצו כאן

הימים החמים בפתח ובגן הבוטני גבעת רם בירושלים מתכונננים לקיץ קררר וצונן במיוחד. במהלך יולי אוגוסט מזמין הגן את הקהל הרחב, משפחות ילדים ומבוגרים, להגיע לממלכת שלג אמיתית, להצטנן ולפגוש את גיבורי סרטי הקרח המוכרים והאהובים בשלל הרפתקאות קרירות ואפילו קפואות משולבות בקרח ובשלג אמיתי.

מדי יום, החל מהשבוע האחרון של יולי ובמהלך אוגוסט, בין התאריכים 25.7-31.8, תפתח ממלכת השלג המרהיבה בגן הבוטני החל משעות אחה"צ ועד הערב הקריר לטובת המבקרים, הילדים והמבוגרים, שיוכלו ליהנות ממפגש ייחודי עם דמויות ידועות, פעילויות קרח משעשעות משולבות באתגרים קרירים במיוחד, כמו כן יתהדר הגן היפה ביותר בארץ בתפאורה מדהימה ובתאורה קסומה.

בממלכת השלג יפגשו הילדים ב"אולאף" איש השלג בבקתת השלג, כמו כן יוכלו הילדים לשוטט במבוך הלבן כמו ב'עידן הקרח', יחפשו את "ביג פוט", ידוגו דגים בקרח עם בת הים, יצטלמו עם בני המשפחה כמשפחה קדמונית מתקופת הקרח, האמיצים במיוחד יוכלו להתנסות בהרכבת פאזל מיוחד תחת הקרח הקפוא, יחצבו 'יהלומים' מתוך גושי קרח ענקיים ,יצפו בסרט אודות שלג והתחממות כדור הארץ בכיכובם של אודי ואביעד ואף יוכלו לבקר במתחם מדהים ובו שלג אמיתי שירד וייערם על הקרקע בשיא הקיץ!

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם הוא פנינה של טבע בלב ירושלים. הגן פועל כמרכז חינוכי ומחקרי ומכיל אוסף מגוון של צמחים מכל העולם בתצוגה גיאוגרפית. הגן הינו מוקד לבילוי, לתיירות ולאירועי תרבות כמו גם מרכז לחינוך, הדרכה ומחקר. זהו הגן הבוטני הגדול בישראל, שטחו משתרע על פני 120 דונם, ובו אוסף הצמחים החיים הגדול ביותר בישראל ובמזרח התיכון. בגן גדלים יותר מ- 6600 מינים וזנים של צמחים שונים מהעולם, המוצגים בשש חלקות גיאוגרפיות (אפריקה הדרומית, אירופה, אמריקה הצפונית, אוסטרליה, דרום-מערב ומרכז אסיה והים התיכון). חלקות הגן מדמות את נופי הצומח של כל אזור ומציגות מופעי שלכת ופריחה מרהיבים לאורך כל השנה.

שעות הפעילות: א'-ה' ומוצ"ש מהשעה 17:00 עד 21:30

מבצע ישראכרט 1+1 במחיר 79 לחצו כאן להורדת קוד הטבה

מבצע אמריקאן אקספרס 1+1 במחיר 69 לחצו כאן להורדת ההטבה

ברכישה במקום בקופת האירוע

באתר מתווסף דמי טיפול 5 ₪ לכרטיס , יש להקליד את קוד ההטבה לאחר בחירת התעריף

מבצע אמריקאן אקספרס ואז המחיר מתעדכן למחיר ההטבה

הטבת ירושלמי, 39 ₪ לאחר בחירת התעריף, בהקלדת מס' כרטיס בקוד הטבה

המחיר מתעדכן. באתר מתווסף דמי טיפול 5 ₪ לכרטיס

הכרטיסים בהדפסת ביתית , במידה ולא התקבל במייל אנא בדקו בספאם

לפרטים ומידע נוספים 6226*

 

מתי והיכן

הגן הבוטני
יש כרטיסים

לפרטים ולרכישה

  • ע.ר 58003816
  • הגן הבוטני

סל קניות

ערוך