מידע נוסף
משה להב - הטיש הגדול מארח את חנן יובל - זאפה
משה להב - הטיש הגדול מארח את חנן יובל - זאפה

"טיש בתשרי"
משה להב "הטיש הגדול" מארח את חנן יובל

1.10 | 22:00 | זאפה ירושלים
פתיחת דלתות: 20:00


משה להב ייסד תופעה ישראלית ייחודית – "הטיש הגדול". זהו מופע מעניין ומרענן של שירים ישראליים היוצר דינמיקה חברתית בהופעה שהפכה לתופעה.  במוצאי ראש השנה (1.10) בזאפה ירושלים יארח להב להופעה חגיגית וברוח ימים אלו ואווירת הקדושה אותה הם נוסחים את אחד מאבני היסוד של הזמר העברי – חנן יובל.

למופע של הטיש אין למעשה מבנה קבוע ולא סט שירים מוכן, הכל "כאן ועכשיו", תוך הבנתו של להב את הלך הרוח המתהווה באותו הערב - מה שיוצר מופעים השונים זה מזה. הקהל הנו שותף פעיל ומתווה ביחד עם להב את אופיו של כל מופע כך שלעתים מדובר בערב דרמטי וסוער ובפעמים אחרות בערב קליל וקולח.

מאות אלפי ישראלים כבר נשבו בקסם המופע והשירים, הביצוע, התעלות הרוח, ותחושת ה-"ביחד" והם שבים פעם אחר פעם לכל הופעה.

להב מרבה לארח מהשורה הראשונה של אמני ארצנו ובהופעה הקרובה אשר ממשיכה את מסורת מופעי "טיש בתשרי" יארח את חנן יובל.

פסקול שיריו של חנן מלווה אותנו לאורך כמעט חמישה עשורים, הן כמלחין מובחר והן כמבצע ייחודי ומפיץ המוסיקה הישראלית לבדו ובהרכבים מצליחים. בלחניו ובשירתו (הנשמעות לעיתים כסוג של תפילה) הוא עוטף באהבה את המילים: מרחל ועד אהוד מנור, יהודה עמיחי, זלדה ונתן זך ועד אלתרמן, יונתן גפן ויורם טהרלב.

צילום ההופעה

ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.

ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.

ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

הגדלה

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך