מידע נוסף
נסרין קדרי
נסרין קדרי

6.8 | ראשון | בשעה 21:00 | היכל התרבות מעלה אדומים 

הדיווה של המוסיקה הים-תיכונית בישראל חוזרת מטור בינלאומי ענק ישר להיכלי התרבות בארץ.
נסרין קדרי, בעלת יכולות ווקאליות גבוהות, מהייחודיים והמעניינים בארץ הצליחה בשנים האחרונות לשרטט מחדש את גבולות המיינסטרים של המוסיקה המזרחית בישראל על ידי שילוב של מוסיקה ערבית אותנטית על שורשיה הערביים לצד פופ ורוק ישראלי לשירה בעברית.

בשנה האחרונה הוכיחה נסרין קדרי שאין גבולות לקריירה ופרצה כל גבול אפשרי.
עם השתתפותה במספר פסטיבלים בינלאומיים למוסיקה קלאסית מערבית ופסטיבלי רוק נחשבים שזכו להד תקשורתי ברחבי העולם, LA FOLLE JOURNEE, פסטיבל "זיגט" בהונגריה  ופסטיבל "וומקס" בספרד .                                                                                                                    דבר שהביא איתו את בחירתה של נסרין קדרי כמופע חימום בטור אמריקאי בינאלומי של  להקת RADIOHEAD למשך חודש מרץ/אפריל 2017.
זאת בשילוב הישגי קריירה ארציים אשר מביאים את נסרין קדרי למקום של כבוד בתרבות המוסיקה הישראלית, דבר שאף אומן לא זכה בו מעולם.

 בארץ זכתה נסרין קדרי בתעוזה מקצועית רבה ל"שבור" את "תקרת הזכוכית" כשהופיעה  בפסטיבל הפסנתר 2016, "אום כולתום לנצח" עם התזמורת האנדלוסית-, מופע המתקיים מזה מספר שנים ומופע מיוחד לצד המנצח גיל שוחט, מופע פסטיבל הצלילים.

המופע של 'נסרין קדרי' משלב קלאסיקות ערביות לצד מוסיקה ישראלית ושירים מקוריים משני האלבומים של נסרין קדרי ("חייאתי","בנאדיק","העזתי") והסינגל החדש "באתי להחזיר לך"
מתוך אלבומה השלישי שיראה אור כבר השנה.  הופעה סוחפת, קצבית שבה אף לא אחד ישאר לשבת !!
בליווי 4 נגנים, קלידים, כינור, דרבוקה ובגלמא.

משך המופע 60 דק'

הגדלה

סל קניות

ערוך