חנוכה 2017 ילדים

סטורי של פסטיגל - אגדה מעכשיו

הפסטיגל גאה להציג : מחזמר מקורי עם נבחרת החלומות של כוכבי ישראל: סטורי של פסטיגל 2017  אגדה מעכשיו
*עומר אדם* אליאנה תדהר* לי בירן* מיקי קם* דניאל גד* ניקי גולדשטיין* עדי חבשוש* לירון רביבו* שירה לוי* סטפן *שגיא ביטבוקס* אורחים מיוחדים - סטטיק ובן אל תבורי* בימאי: חנוך רוזן

בשנתו ה-37 הפסטיגל מציג את "סטורי של פסטיגל – אגדה מעכשיו" – מחזמר מקורי בבימויו של חנוך רוזן, מאת אורי גרוס – מחזמר שהוא אגדה מודרנית מרגשת, מצחיקה וסוחפת בכיכובה של נבחרת חסרת תקדים של כוכבים, הפסטיגל כמו בכל שנה משקיע מאמצים כבירים בלבנות את נבחרת החלומות המדויקת, לכל המשפחה.                

סיפור הפסטיגל השנה יזכיר לכולנו, שכל אחד מאתנו הוא בעצם גיבור, ה-גיבור של הסטורי שלו. לכל אחד יש את הסיפור המיוחד שלו, ושם הוא תמיד הגיבור הראשי, לכן אין טעם לחפש את עצמנו בסיפורים של אחרים אלא לגלות את הסיפור שלך.
סיפור האגדה - מחזמר מתרחש בזמננו אנו ומביא את סיפורן של שתי "נסיכות" עכשוויות: לירון (לירון רביבו) נערה מפונקת שמעריצה את הזמר מספר 1 שמכונה גם "הנסיך" (עומר אדם)  וה"סינדרלה" המודרנית של הסיפור שלנו (אליאנה)  – שחולקת בית עם אימה החורגת (מיקי קם) ושתי אחיותיה החורגות כוכבית וסולמית. ( עדי חבשוש ושירה לוי) למרות קינאתן הרבה והרגליים שהן מנסות לשים בדרכה, היא מצליחה לשמור על חיוך תמידי, ויש לה גם קול נפלא, וכן, גם היא מעריצה את הזמר ה"נסיך", או ליתר דיוק  – מאוהבת ממש.

כש"הנסיך" – עומר פרינס, מכריז על תחרות טלוויזיונית שבה הוא יבחר נערה אלמונית אחת שתשיר אתו דואט, אביה של לירון שוכר עבורה מנטור (ניקי גולדשטיין), שינסה להפוך אותה לזמרת – רק שלירון המפונקת מסתבר, היא הזיפנית הגדולה בתבל!  מה עושים? המנטור ניקי שומע במקרה את אליאנה שרה ומציע לה את עסקת חייה: "מכרי לי את קולך, ובכסף תוכלי סוף סוף לברוח מהבית הנורא שבו את חיה".

כשבראשו כבר נרקמת המזימה, לירון המפונקת וחסרת הכישרון תבצע את השיר בקדמת הבמה אך הקול יהיה קולה של אליאנה... האם הנסיך יגלה את האמת?
גם לעומר פרינס יש סוד – הוא לא באמת זה שכותב את שירי האהבה המצליחים שלו. כותב אותם בסתר, ליבי (לי בירן) הידיד הטוב של לירון המפונקת שמאוהב בה עוד מהגן והיא זו שלה הוא כותב את כל השירים המרגשים בסתר והיא כמובן אינה יודעת על כך דבר....
כשעומר פרינס ישמע את אליאנה שרה במקרה הוא יבין שהולך שולל, אליאנה חומקת ממנו, אך  הטלפון הנייד שלה נשמט ממנה במהלך הבריחה, היישר אל ידיו המוצאות של פרינס, שמגלה כי רק  טביעת אצבע אחת יכולה לפתוח את המכשיר. הנסיך יוצא למסע חיפושים בכל המדינה ,לאתר את טביעת האצבע של בעלת הקול המופלא שחמקה לפני שהספיק להציג את עצמו...

"סטורי של פסטיגל – אגדה מעכשיו" הינו מופע מרהיב, מושקע, מרגש ומעורר מחשבה בכיכובם של נבחרת כוכבים מרשימה – כמו בכל מופע פסטיגל בשנים האחרונות, אנחנו מקפידים לשלב מסרים ותכנים מהותיים, בלי לגרוע מהכיף הגדול. השנה נשים דגש על האינדיבידואליות והייחודיות של כל אחד, לכל אחד יש את הסיפור המיוחד רק שלו. כל סיפור יכול להיות סיפור הצלחה אם זוכרים להתמקד במה שהופך כל אחד מאתנו למיוחד, לכל אחד מאתנו יש כישרון, מתנה שמיוחדת רק לו.  תמצאו את הסיפור שלכם, בסיפור שלכם - אתם תמיד הגיבורים.

מתי והיכן

פיס ארנה ירושלים
נותרו כרטיסים אחרונים
יום ב, דצמבר 25
15:45
פיס ארנה ירושלים
יש מספיק כרטיסים
יום ב, דצמבר 25
19:15
פיס ארנה ירושלים
נותרו כרטיסים אחרונים
יום ג, דצמבר 26
15:45
פיס ארנה ירושלים
יש מספיק כרטיסים
יום ג, דצמבר 26
19:15