מידע נוסף
עומר נצר - זאפה
עומר נצר - זאפה

עומר נצר - בהופעה

פתיחת דלתות: 20:00 | תחילת המופע: 22:00

אחד המוזיקאים היוצרים החשובים והמרתקים בעל נוכחות ווקאלית עצומה וכריזמה בימתית מהפנטת! אלבומו הראשון GOODBEY SONG הניב להיטים גדולים (ביניהם Angel, Couldn't love you more ושיר נושא האלבום) אשר הושמעו ללא הרף בתחנות הרדיו המובילות, בזמן שעומר מופיע ברחבי הארץ באולמות מלאים עד אפס מקום, והוזמן להשתתף בפסטיבלים בארץ ובחו"ל (ברלין, ארה"ב, ליטא, שוויץ, מוסקבה)
כעת הוא מוציא את אלבומו השני SWEET MISTAKE
בחודש אוגוסט הקרוב הוא יופיע בפסטיבל המוסיקה הבינלאומי SZIGET
לצד אמנים בינלאומיים מהשורה הראשונה. השיר שלו Trouble Maker נבחר לקדם את הפסטיבל ברשתות החברתיות דרך המשחקים הוויראליים ב Sziget mission love revolution. הקליפ לשיר I Can Stand Itזכה במקום הראשון בפסטיבל הסרטים Chatharsis International Film Festival
בקטגוריית הווידאו קליפים, בתור הווידאו קליפ הטוב של 2018.
עומר הוזמן להשתתף בתחרות "אייל הזהב 2018" ברומניה חגיגית 100 שנה לרומניה
יחד עם 18 אמנים מ 15 מדינות אירופאיות, עומר נבחר לייצג את ישראל. .
הפסטיבל יפעל מ 29.8 עד 2.9 בפיאטה בראשוב
האמנים נבחרו ע"י מיטב אנשי התקשורת (רדיו, טלוויזיה המוזיקה של רומניה)

"עומר נצר הוא מסוג האומנים שישראל צריכה לייצא ולנופף בהם בגאווה. היצירה שלו קליטה אבל לא מתחנפת, הוא יודע להרכיב שיר עם רבדים ולהגיש אותו בצורה נגישה לכל אוזן, וניכר שהבחור מבין דבר או שניים ביצירת להיטי פולק-רוק". YNET
  "אלבום שהיה יכול לצאת בארצות הברית, מזכיר את כריס קורנל או פרל ג'אם"
קוטנר, גל"צ
"עומר נצר שוב מרסק לנו את הלב...בשנים האחרונות אי אפשר היה להתעלם מהקול הקסום של עומר נצר, שהושמע נון סטופ בתחנות הרדיו השונות".
 Mako
"עומר נצר נוסק בחודשים האחרונים עם אלבום בכורה מהולל, השמעות ללא הרף והופעות בלתי פוסקות"
 וואלה


Website -  www.OmerNetzer.com | "Facebook" Page- Omer Netzer/עומר נצר |  YouTube page- Omer NetzerYouTube


צילום ההופעה
ההופעה תצולם בוידאו, לרבות צילומי קהל, ותשודר ותועמד לרשות הציבור במדיות השונות, ויכול כי את/ה תופיע/י בצילומים.ברכישת כרטיס כניסה להופעה ובכניסתך להופעה, את/ה מאשר/ת כי דמותך תצולם, וכי ההפקה וכל מורשה מטעמה רשאים לעשות בצילומים כל שימוש, מכל סוג, לרבות מסחרי, בכל פורמט ו/או מדיה, ללא כל מגבלה, ואת/ה מוותר/ת באופן סופי ומוחלט על כל זכות ו/או טענה ו/או דרישה ו/או תביעה מכל סוג שהוא, בגין השימוש בדמותך בצילומים, ככל שיבוצע.
ככל שאת/ה רוכש/ת כרטיס/ים עבור אחר/ים, באחריותך ליידעם אודות צילום ההופעה וכי בכניסתם להופעה, הם מאשרים את האמור, ואתה תהיה אחראי לכל טענה/דרישה/תביעה מצידם בעניין.

 

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך