מידע נוסף
עידן חביב בספרא
עידן חביב בספרא
16.9 | 21:00 | כיכר ספרא - עיריית ירושלים
פתיחת דלתות 20:00
יש להגיע עם אישור הזמנה וכרטיס עם ברקוד שמצורף למייל
חובת עטיית מסכה במתחם

שימו לב !!!!!!!!
אין להתייחס לצבעים של הקפסולות !!!
לרכישת כרטיס יש להיכנס לקפסולה עצמה ובחלק העליון יש שורה של כסאות ,
ירוק בהיר הוא מקום פנוי וירוק כהה מקום תפוס.

מכירה מוקדמת לתושבי ירושלים

עיריית ירושלים משיקה מיזם חדשני להופעות בזמן קורונה: בשבוע האחרון הוקם ברחבת כיכר ספרא מתחם הופעות, המנצל את המבנה הארכיטקטוני של העירייה ומחולק לקפסולות של 20-30 מקומות, זאת במטרה לאפשר קיום הופעות במרחב הפתוח, תחת כיפת השמים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

במסגרת המיזם החדש, אותה מקדמים מינהל חברה ופנאי בעירייה וחברת 'אריאל', יתקיימו החל מהשבוע הבא מדי ערב הופעות של אמנים מהשורה הראשונה בישראל וכן הופעות לילדים ולכל המשפחה.

ההופעות יתקיימו בין השעות 21:00-23:00, כאשר ההרשמה אליהן תהיה מראש ובעלות קבועה של 40 שקלים בלבד ו-25 שקלים לאירועי ילדים. כל האירועים יהיו בהגבלה של עד כ-500 משתתפים, בהתאם להנחיות המתעדכנות של משרד הבריאות. עוד יצוין כי מידי יום יוגרלו 10 כרטיסים זוגיים באמצעי המדיה השונים, לרבות ברדיו ירושלים ובדף הפייסבוק של חברת 'אריאל'.

רכישת הכרטיסים הינה באמצעות אתר בימות בלבד: https://tickets.bimot.co.il

במתחם האירוע קיימות התאמות נגישות לבעלי מוגבלויות (מקומות ישיבה נגישים בקפסולות, תא שירותים נגיש בבניין העירייה, אמצעי עזר לשמיעה). לבירורים ולבקשות מיוחדות בנושא נגישות יש לפנות  058-489-6122 ימים א-ה בין השעות 10:00-16:00

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: "עיריית ירושלים מובילה מדיניות פורצת דרך בכל הנוגע לקיום אירועי תרבות, ספורט וחברה בצל אתגר הקורונה הפוקד את כולנו. מודל ספרא לקיום אירועי תרבות שיצרנו יאפשר לנו לארח אמנים ויוצרים מהשורה הראשונה. אנחנו מזמינים את הציבור הרחב ליהנות מן ההופעות ולשמור על הנחיות התו הסגול".

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך