מוסיקה

פורטיסחרוף

3.6.21 | חמישי | 20:30 | בריכת הסולטן ירושלים

בשל מגפת הקורונה ובלית ברירה, מופע פורטיסחרוף שהיה אמור להתקיים ב-11 ביוני 2020 נדחה לספטמבר:


1.הופעות האיחוד המצופות נדחות בשנית ונקבעות לאביב 2021

 

עקב מגפת הקורונה, ובלית ברירה, שלוש הופעות האיחוד החגיגיות של פורטיסחרוף שתוכננו להתקיים במאי האחרון ונדחו לספטמבר-אוקטובר 2020, נקבעות מחדש לאביב 2021.

 

3.6.2021 – בריכת הסולטן בירושלים

כרטיסים אשר נקנו למועד המקורי 11.6, יהיו תקפים למועד החדש באותם תנאים
משרדי בימות:  bimot.co.il 6226*

כלל הכרטיסים שנקנו לתאריכים המקוריים כוחם יפה לתאריכים החדשים, באותם מקומות, באותו מחיר ובאותם תנאים.

זמנים משונים עוברים על האנושות, כאלה שמפיחים משמעויות נוספות בשיריהם של - פורטיסחרוף:

״הפחד מטפטף כמו רעל ונספג כמו נשיקה
אני זה המלכודת שבוי בלא תקווה
רוצה לפתוח דלת, נסגר ולא יוצא
מנסה לברוח ותמיד, תמיד חוזר.״

ההופעות עתידות לציין 30 שנה לאלבום המופת של פורטיסחוף ״1900?״, ומגיעות בתזמון מופלא לעידן הנוכחי.  "?1900" היה אלבומם המשותף השני של פורטיס וסחרוף, אבל בעצם היה הראשון שיצא תחת שמם החדש, המפלצת הדו-ראשית המופלאה: פורטיסחרוף. מתוך האלבום יצאו שלל להיטים אלמותיים, ביניהם: "אמריקה", "חלום כחול", "נעליים", וההמנונים "אין קץ לילדות", ו”ניצוצות”.

הם חסרי זמן וגיל, שניים מהמוזיקאים והפרפורמרים המוכשרים, המוערכים והסוחפים  בישראל. יחד ולחוד, שואבים עשרות אלפי אנשים לתוך היקום המוזיקלי הייחודי שלהם כבר למעלה משלושה עשורים. במופע הקרוב יהיו ניצוצות, פשוטו כמשמעו, פורטיסחרוף מבטיחים לנו מוזיקה, רגש ו(הרבה) גיטרות שינסרו את הלילה.

לרגל האיחוד וחגיגות 30 שנה לאלבום, וכמתוכנן, יראה אור "?1900" במהדורה מיוחדת של  ויניל כפול, שיכלול את כל שירי האלבום המקורי + תוספות מיוחדות ונדירות, כמו גם את "נעליים 2020?" – רמיקס חדש של RED AXES. בנוסף "על המשמרת" – אלבומם המופתי מ-2006 ממנו יצאו "חדשות מהירח",
"על המשמרת", תחת אש" ו"בסוף של יום" – ייצא לראשונה על גבי ויניל!
רוכשי הכרטיסים המשולבים להופעה + תקליט חתום/לא חתום, יקבלו את התקליטים במופעים עצמם, בספטמבר.


"אוהדים אוהבי מוזיקה קהל נכבד,
המציאות החדשה שאנו נמצאים בה לא מאפשרת לנו לחגוג ולשמוח איתכם את סבב ההופעות של פורטיסחרוף במועד המקורי.
כמוכם, אנחנו מצפים זמן רב למפגש המרגש על הבמה. אך אל דאגה - עוד ניפגש בימים ובזמנים טובים מאלו בכדי ליצור רגע מאוחד ומרגש של תקווה.
מתגעגעים לעתיד" פורטיסחרוף


מגפת הקורונה היא משבר בריאותי וכלכלי שטרם נראה בימינו. השלכותיה החברתיות והכלכליות  פגעו אנושות בתחום התרבות שהיה הראשון להסגר ויהיה האחרון לחזור לשגרה. המשבר הנוכחי מציב את אנשי התרבות בצומת דרכים דרמטית שבבסיסה עתיד קיומם. מאות ואלפי האמנים, בעלי המקצוע, הטכנאים, העובדים, המאבטחים, אנשי ההפקה, השיווק והפרסום נמצאים בחוסר וודאות אמיתי וכואב, ומטרתנו העליונה היא להחזיר את התעשייה לשגרה בהקדם האפשרי תוך צמצום הנזקים העצומים ההולכים ומתעצמים בעקבותיו. כל זאת על מנת שנוכל לחוות מוסיקה חיה שוב תוך שמירה על בריאותם וביטחונם של הקהל, האמנים והצוותים - ובהתאם להנחיות הרשויות.

 

מתי והיכן

בריכת הסולטן - ירושלים
יש מספיק כרטיסים
03/06/2021 20:25

סל קניות

ערוך