מידע נוסף
קרן אן במערה
קרן אן במערה

26.2 | רביעי | 21:00 | מערת צדקיהו

המוסיקאית-זמרת-יוצרת קרן אן מציינת 20 שנות קריירה מוסיקלית ומגיעה לסיבוב הופעות בישראל.
Keren Ann – Guitar & Piano
מארחת את אבישי כהן (חצוצרה), Marc Chouarain (פסנתר)

26.2.20- מערת צדקיהו - ירושלים
קרן אן היא כוח יצירתי מקורי וייחודי שמייצר קסם כבר 2 עשורים של פעילות. 
בשנת 2000 יצא לאוויר העולם האלבום La Biographie De Luca Philipsen  - אלבום בכורה שנמכר בלמעלה ממיליון עותקים וזיכה את היוצרת בפרס אלבום וזמרת השנה בצרפת והניב שיר שהפך מייד לקלאסיקה על זמנית. קרן אן, ילידת ישראל שבילתה את שנות נעוריה בצרפת הסתמנה מיד כמלחינה, כותבת ומבצעת עם שורשים מוסיקליים עמוקים ואמירה אישית נוגעת וסוחפת.
שלוש שנים מאוחר יותר הגיעה הפריצה הגלובלית עם אלבום המופת Not going anywhere הפעם בשפה האנגלית. האלבום זכה להצלחה מסחרית מסחררת ולאהדת המבקרים. קרן אן החלה לנוע על קו פריז-ניו יורק והמשיכה להעמיק את הכיוון המוסיקלי של היצירה האקוסטית, השירה האישית, המלנכוליה והאסתטיקה (כלים אקוסטיים ועיבודי קולות "מלאכיים").
במהלך 20 השנים הבאות היא המשיכה בעשייה מוסיקלית פורייה שכללה עוד 8 אלבומי אולפן, עשרות פרוייקטים מוסיקליים, מוסיקה לקולנוע, לטלויזיה, לאופרה, למחול ולתיאטרון, שיתופי פעולה מוסיקליים והפקה מוסיקלית לאמנים אחרים.
רשימת שיתופי הפעולה של קרן אן במהלך השנים מגוונת וכוללת כמה מהמוסיקאים הגדולים של ימינו ביניהם דייויד בירן, איגי פופ, פרנסואז הארדי, קווסטלאב.
בתוך כל העשייה הזו קרן אן הספיקה לייצר בסיס פעילות אמנותי נוסף גם בישראל. בשיתופי פעולה מוסיקליים עם שלומי שבן ואבישי כהן (ורבים וטובים אחרים). היא מתמידה בביקורים, הקלטות וסיבובי הופעות גם בארץ.
בשנה שעברה יצא האלבום BLEUE שזיכה את קרן אן בפרס sacem היוקרתי למלחינה.
בפברואר הקרוב היא מגיעה לסיבוב קצר מלווה בפסנתרן הצרפתי מארק שוארן בו היא תבצע שירים אהובים מתקופות שונות בקריירה המוסיקלית הענפה שלה. 
-------------
שאטלים ללא תשלום ייצאו בין השעות  20:15-19:30 מרח' שבטי ישראל 14,  ויחזירו את הקהל אל רח' שבטי ישראל 14 בסוף המופע
מספר המקומות מוגבל.
-------------
מערת המסתורין והאגדות של ירושלים מסתתרת מתחת לבתי העיר העתיקה ומדהימה בגודלה וביופייה.
האגדה מספרת כי בעת מצור הבבלים על ירושלים נמלט צדקיהו מלך יהודה האחרון, דרך מערה זו ליריחו ומכאן שמה. ככל הנראה החציבה במקום החלה בימי בית ראשון. יוסף בן מתתיהו כינה אותה "מערת המלכים", וממנה נחצבו האבנים לבניין ירושלים ובית המקדש בתקופת הבית השני. היא נעלמה מהעין עם בניית חומות העיר בתקופה העות'מאנית, ונחשפה שוב, במקרה, בראשית המאה ה-20. בשעות היום חושפת המערה פנים נוספות בסיורים עצמיים לכל המשפחה: בשקט המהפנט מהדהדים צלילי איזמלי החוצבים ופכפוך מעיין דמעות צדקיהו, ומתגלים סמלי הבונים החופשיים, היצור המכונף, ואלפי גרפיטי על הקירות.

הגדלה

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך