מידע נוסף
רומיאו ויוליה - הסעודה האחרונה
רומיאו ויוליה - הסעודה האחרונה

רומיאו ויוליה – הסעודה האחרונה
תיאטרון אלעד
(ישראל)
שני | 10.6 | 20:30
שלישי | 11.6 | 20:30
רביעי | 12.6 | 20:30

חצר מוזיאון הטבע, ירושלים

כ-100 דק' ללא הפסקה


תיאטרון אלעד הוא מן התיאטראות היוצרים המעניינים בנוף התרבות העכשווי בישראל. הוא מורכב משחקנים ויוצרים יוצאי הבימה והקאמרי, שעזבו קריירות מצליחות במרכז הארץ ועברו עם משפחותיהם לחבל אילות מתוך אמונה שתיאטרון יוצר צריך להתקיים גם מחוץ למרכז. חבל הארץ המרוחק מהווה בעבורם קרקע פורייה לבחינת גבולות המדיום ולפיתוח שפות אמנותיות חדשות.
בהמשך להפקות קודמות של הקבוצה שעוסקות בטקסטים תיאטרוניים קנוניים ומחפשות את החופש לנדוד בתוכם, תיאטרון אלעד מציג עיבוד מחודש לסצנת המשתה מתוך המחזה השייקספירי האלמותי רומיאו ויוליה. הקהל יתאסף לצד הפרפורמרים סביב שולחן שופע מטעמים בחצר הפסטורלית של מוזיאון הטבע בירושלים, ובשעת הסעודה המשותפת תקום לתחייה סצנת המפגש המסעירה של הזוג הצעיר שסופה הטרגי ידוע מראש.
עיבוד תלוי מקום שמציב אתגר לפורמט הפרונטלי של חוויית התיאטרון, ומזמין את הקהל לקחת בו חלק פעיל – לאכול, לשתות, לרקוד לצלילי מוזיקה חיה ולחוות מקרוב את הדרמה הבלתי אפשרית של רומיאו ויוליה, אחד מסיפורי האהבה הגדולים בהיסטוריה של תרבות המערב.

מאת: ויליאם שייקספיר / עיבוד ובימוי: שי פיטובסקי / תרגום: אלי ביז'אווי / תפאורה ותלבושות: ניב מנור / מוזיקה: אלברטו שוורץ / תנועה: שרון גל / תאורה: זיו וולושין / שחקנים: נעמה ארמון, רונית דבאווי , בועז דן, יואב הייט, דנה יצחקי, ניר מנקי,  אורי סעדה, קאי אביטל
  
* מומלץ להצטייד בלבוש חם
* מחיר הכרטיס כולל ארוחה מלאה ושתייה 

הגדלה

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך