מידע נוסף
תיקון חצות
תיקון חצות

תיקון חצות
מקהלת גיא בן הינום
(ישראל)

שני | 3.6 | 21:00 
שלישי | 4.6 | 21:00
האולפן, תיאטרון ירושלים


90 דק' ללא הפסקה

חברי מקהלת גיא בן הינום יוצאים למסע ווקאלי בעקבות "תיקון חצות", שירו המיסטי של דוד אבידן. השיר, שעוסק בתהליך של בפרידה, מהווה בעבורם תוואי והם עוברים דרכו בין קצוות – חיים ומוות, סוף והתחדשות, יצירה ואובדן דרך, פרפורמרים וקהל, נשימה ונשיפה.
המקהלה היא קולקטיב ווקאלי ייחודי שהקים ב-2016 נועם ענבר, סולן להקת הבילויים לשעבר. חבריה, שעובדים ויוצרים בשותפות מלאה, מפרקים את המבנה המסורתי של הרכב המקהלה, ומרכיבים אותו מחדש בטקסים טרנספורמטיביים-עכשוויים, ומאתגרים לא רק את האופן שבו הקהל מקשיב, אלא גם את האופן שבו הוא נוכח במופע.
את תיקון חצות, יצירתם השיתופית החדשה, מגדירים חברי המקהלה "טקס הקשבה לבר חלוף" שמפגיש את הקהל והפרפורמרים לחוויה רוחנית, פוליטית, אישית וקולקטיבית. בדומה ליצירותיה הקודמות, מבקשת המקהלה ליצור מופע שבו ההקשבה היא טיול לילי במרחב השיר – פעולה מעשית שמאפשרת לחצות את הלילה ולעבור ממצב אחד למשנהו.

קונספט, ניהול אמנותי: לילה בטרמן, עדו עקוב ועמית פישביין / חברי המקהלה ושותפים ליצירה: אלי אוריאן, נעם אחדות, לילה בטרמן, אלה דניאל, רות דנון, גדעון לוי, קטרין לסקו, אמיר מאיר, דור מגן, לירון משולם, תמרה נשרי, אילנה סניטמן, נתן סקופ, נועם ענבר, עדו עקוב, עמית פישביין, פיי שפירו, מיכל תמרי / מקהלת גיא בן הינום היא פרויקט משותף עם המרכז לאמנות ומחקר "מעמותה". המופע הופק בסיוע מועצת הפיס לתרבות ולאמנות והקרן לירושלים.

 


הגדלה

קנה עכשיו

סל קניות

ערוך